DZIĘKUJEMY I ZAPRASZAMY W PRZYSZŁYM ROKU: 31.05-3.06.2022!!! 🔥📣🔥📣  

Organizator:

Dołącz do grona wystawców targów 3D Solutions!

22.01.2020 12:00:00

Podziel się

Zostały ostatnie powierzchnie wystawiennicze dla wystawców targów 3D SOLUTIONS. To dobry moment na podjęcie decyzji o udziale w święcie druku 3D!

Targi 3D SOLUTIONS – poznański know-how o branży druku 3D!

3D SOLUTIONS organizowane są wraz z największymi targami przemysłowymi w tej części Europy – ITM Industry Europe. To wyjątkowa okazja do podjęcia współpracy biznesowej, wymiany idei i doświadczeń. Obecność zwiedzających min. z takich branż jak: automotive & aerospace, odlewnictwo, logistyka,  w której technologie przyrostowe mają być częścią łańcucha dostaw, powoduje, że obecność na targach 3D SOLUTIONS każdego producenta, dystrybutora czy też usługodawcy nowoczesnych technologii wytwórczych jest obowiązkowa!

Przedsięwzięcie 3D SOLUTIONS, dedykowane profesjonalistom, zapewni wszystkim uczestnikom dostęp do innowacyjnych rozwiązań, najnowocześniejszych urządzeń i wiedzy z prezentowanego zakresu. Do dyspozycji zwiedzających będą: prezentacje drukarek 3D, wydruków, skanerów 3D, konsultacje i możliwość zapoznania się z technologią „na żywo”.

Targi  3D SOLUTIONS odbywają się w trakcie trwania cenionych i prestiżowych targów ITM Industry Europe. Wydarzenie to stanowi niepowtarzalną okazję do prezentacji oferty w międzynarodowym gronie, wymiany cennych doświadczeń oraz odbycia spotkań z partnerami handlowymi z całego świata. To ważne wydarzenie nie tylko dla przedsiębiorców poszukujących rozwiązań w technologiach druku 3 D dla przemysłu, ale dla wszystkich spragnionych nowości branżowych.

Zakres tematyczny:

  1. Drukarki 3D:
    • Termoplasty w żyłce: FDM/FFF
    • Żywice światło utwardzalne: SLA, DLP, Polyjet
    • Technologie proszkowe: CJP, Binder jetting, SLS, SLM/DMLS, EBM, MJF
  2. Skanery 3D
  3. Usługi druku i skanu 3D
  4. Wirtualizacja procesów technologicznych

TERMIN: 3-6 LISTOPADA 2020

ORGANIZATOR: Grupa MTP

MIEJSCE: Międzynarodowe Targi Poznańskie

ZAPYTAJ O OFERTĘ:

Mateusz Nowakowski
Mateusz Nowakowski

Zobacz film z targów 3D SOLUTIONS 2019: