DZIĘKUJEMY I ZAPRASZAMY W PRZYSZŁYM ROKU: 31.05-3.06.2022!!! 🔥📣🔥📣  

Organizator:

O druku 3D interaktywnie

29.05.2019 12:00:00

Podziel się

Jak duży potencjał ma branża 3D w przemyśle? Jak uwolnić się od konieczności czasochłonnej, manualnej analizy danych? Na te pytania podczas specjalnej sesji konsultingowej odpowiedzą eksperci 3YOURMIND.

W jaki sposób Deutsche Bahn znajduje części nadające się do druku 3D?- to tytuł prezentacji i otwartej sesji konsultingowej podczas targów 3D Solutions.

Część I

Podczas prezentacji na temat sposobów identyfikacji części o wysokim potencjale dla druku 3D omówione zostaną kryteria, według których należy wybierać części nadające się do produkcji w technologiach addytywnych - zaprezentowane na konkretnych przykładach z przemysłu. Eksperci podzielą się także doświadczeniami z wprowadzania druku 3D wśród naszych klientów i podpowiedzą, w jaki sposób można uwolnić się od konieczności czasochłonnej, manualnej analizy danych.

Część II

Druga część spotkania przybierze charakter otwartej sesji konsultingowej poprowadzonej przez eksperta ds. modelowania i druku 3D. Jest to interaktywna formuła, w ramach której zainteresowane osoby mogą otrzymać indywidualną wstępną analizę części, które chcieliby zacząć wytwarzać w technologiach addytywnych. Ekspert 3YOURMIND doradzi zarówno odnośnie nowego komponentu, który ma powstać w formie prototypu, jak i już istniejących części, które aktualnie produkowane są z wykorzystaniem tradycyjnych metod.

3YOURMIND

3YOURMIND to lider rozwiązań IT dla przemysłowego druku 3D. Oferuje oprogramowanie do optymalizacji procesów AM dla firm produkcyjnych oraz drukarni 3D. Platforma cyfrowa 3YOURMIND pozwala na komunikację między zespołami, zarządzanie zasobami produkcji w wielu lokalizacjach, zwiększa efektywność wykorzystania maszyn i umożliwia szybką analizę danych. 3YOURMIND propaguje i umożliwia implementację metodologii Agile Manufacturing - elastycznego zarządzania produkcją. Kompleksowe rozwiązania 3YOURMIND obejmują moduły służące do identyfikacji części odpowiednich dla druku 3D, komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej oraz zarządzania zamówieniami, kontroli i planowania produkcji.

3YOURMIND oferuje także ekspertyzy i konsultacje związane z modelowaniem CAD, optymalizacją części oraz doborem technologii. Współpracujemy ściśle z naszymi klientami tak, aby mogli w łatwy i ekonomiczny sposób wprowadzić druk 3D w swojej firmie.

Do klientów 3YOURMIND należą między innymi: GKN, DB Schenker, Bosch, Postnord, EOS.

W jaki sposób Deutsche Bahn znajduje części nadające się do druku 3D? Prezentacja i otwarta sesja konsultingowa

5 CZERWCA 2019

godz. 13.00-15.00, łącznik 5G

Prelegenci:

Radosław Fiołek - Specjalista ds. modelowania CAD i druku 3D

Kamelia Duczmal - Business Development Manager