DZIĘKUJEMY I ZAPRASZAMY W PRZYSZŁYM ROKU: 31.05-3.06.2022!!! 🔥📣🔥📣  

Organizator:

Pięć nietypowych zastosowań druku 3D

Podziel się

Poznaj potencjał technologii przyrostowych. Zobacz inspirujące realizacje i sprawdź, jak firmy wykorzystują druk 3D w praktyce. Wystawca targów 3D Solutions, firma CadXpert zaprasza na webinarium pt.: "5 aplikacji druku 3D, o których nie mieliście pojęcia", które odbędzie się 18 maja o godz. 11:00.

Jak firmy wykorzystują technologie przyrostowe? W jaki sposób druk 3D pozwala ograniczać koszty oraz czas dostawy części zamiennych, prototypów, a nawet części do użytku końcowego? Poznaj praktyczne możliwości drukarek 3D oraz materiałów do druku. W pracowni usług druku 3D firmy CadXpert powstaje wiele interesujących projektów. Podczas najbliższego webinarium zobaczymy 5 wybranych, nietypowych zastosowań druku 3D.

Agenda

  1. Przegląd dostępnych technologii druku 3D oraz nowości systemowych (urządzenia i materiały).
  2. Druk 3D w praktyce:

      1) Autonomiczny robot transportowy do hal magazynowych.

      2) Komponenty do hełmów dla służb mundurowych.

      3) Obudowy kontrolerów elektronicznych - produkcja niskoseryjna.

      4) Prototypy zniczy dla huty szkła.

      5) Model dla kolejnictwa: adapter do sprzęgu Scharfenberga.

 III. Pytania i odpowiedzi.

Bezpłatne webinarium odbędzie się 18 maja (wtorek) o godz. 11:00.

Oglądaj na żywo lub otrzymaj dostęp do nagrania. Więcej szczegółów znajduje się na stronie: https://cadxpert.pl/wydarzenia/webinar-5-aplikacji-druku-3d-o-ktorych-nie-mieliscie-pojecia/

O szkoleniu online

Jak firmy wykorzystują technologie przyrostowe? W jaki sposób druk 3D pozwala ograniczać koszty oraz czas dostawy części zamiennych, prototypów, a nawet części do użytku końcowego? Poznaj praktyczne możliwości drukarek 3D oraz materiałów do druku. W naszej pracowni druku 3D realizujemy wiele interesujących projektów. Niestety ze względu na wiążące nas umowy o zachowaniu poufności nie możemy pokazać wszystkich wydruków 3D. Wybraliśmy 5 nietypowych zastosowań druku 3D i przedstawiamy modele wykonane w naszej pracowni.
 

O prelegencie

Szymon Staszczak — absolwent kierunku inżynieria materiałowa na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Zna drukarki 3D od podszewki. Od kilku lat zajmuje się serwisem, instalacją oraz obsługą systemów druku 3D marki Stratasys, MakerBot, Formlabs. Prowadzi szkolenia wdrożeniowe dla firm z obsługi drukarek 3D w technologiach FDM i SLA. Klienci mogą liczyć na jego wsparcie i darmowe konsultacje w zakresie doboru technologii druku oraz materiału do danego zastosowania.