DZIĘKUJEMY I ZAPRASZAMY W PRZYSZŁYM ROKU: 31.05-3.06.2022!!! 🔥📣🔥📣  

Organizator:

Premiera showroom od Omni3D

Podziel się

Pandemia zmusiła wiele firm do przeniesienia sprzedaży oraz komunikacji z klientami do wirtualnego świata internetu. Rok 2020 sprawił, że wielu przedsiębiorców musiało skupić się na kreatywności i działaniach marketingowych, które pozwolą na nieprzerwany kontakt z klientami w tym wyjątkowym czasie. W odpowiedzi na te potrzeby wieloletni wystawca targów 3D SOLUTIONS - firma Omni3D udostępnia wirtualny showroom zapraszając klientów do świata druku 3D.

Firma Omni3D, producent przemysłowych drukarek 3D uruchomia wyjątkowy Showroom druku 3D – w formie wirtualnej. Dzięki technologii kamer 360°możemy szczegółowo zapoznać się ze wszystkimi produktami oferowanymi przez firmę, od drukarek, przez filamenty, po gotowe wydruki. Wchodząc do showroomu mamy możliwość dokładnie obejrzeć drukarki 3D, zapoznać się z ich pełną specyfikacją techniczną, a nawet zobaczyć wnętrze maszyny, poznając detale, sprawdzając wagę oraz sposób pracy. W showroomie znajdziemy nie tylko dobrze już znane, wielkoformatowe drukarki przemysłowe, ale także nowości wprowadzane przez Omni3D: drukarki desktopowe:
OmniSTART, idealna dla osób, które dopiero planują rozpocząć swoją przygodę z drukiem 3D
oraz Omni200, która doskonale sprawdza się przy realizacji mniejszych wydruków, nawet z wymagających materiałów takich jak CF. Drukarki desktopowe od Omni3D odpowiadają na potrzeby wymagających klientów oczekujących prostej i szybkiej obsługi maszyn. Obie doskonale sprawdzą się zarówno w zastosowaniach przemysłowych jak i do użytku domowego.
Showroom Omni3D jest dostępny na stronie internetowej w języku polskim oraz angielskim. Nie jest to jednak koniec jego rozwoju. Już teraz planowane są tłumaczenia na kolejne języki, w tym rosyjski oraz francuski.

https://omni3d.com/pl/showroom/

 

Showroom Omni3D pozwala nam, pomimo obowiązujących ograniczeń, zapraszać i gościć klientów w naszym Printroomie. Otwieramy wirtualne drzwi dla osób zainteresowanych technologią druku 3D – zarówno tych początkujących jak i zaawansowanych, poszukujących przemysłowych rozwiązań. Zwiedzając showroom (bez wychodzenia z domu) znajdziesz odpowiedź na wiele technicznych pytań dotyczących naszych drukarek 3D.” – komentuje Paweł Robak, CEO Omni3D

O firmie Omni3D:

OMNI3D to lider przemysłowego druku 3D.
Jesteśmy pierwszym polskim producentem przemysłowych drukarek 3D w technologii FFF. Działamy w kraju i za granicą, oferując sprzedaż przemysłowych systemów do druku 3D, wynajem maszyn przemysłowych oraz druk 3D na zlecenie. W dostępnych pakietach znajdziesz również rozbudowane usługi przed i posprzedażowe, m.in.: bezpłatny audyt, doradztwo biznesowe, instalacje, szkolenia, usługi serwisowe oraz pakiety filamentów.

Naszym celem jest optymalizacja produkcji w Twojej firmie poprzez odnalezienie procesów, w których zastosowanie druku 3D przyniesie oczekiwaną oszczędność czasu i kosztów.

Do niedawna oferta Omni3D skierowana była głównie do przemysłu.
Drukarki Factory 2.0, Factory 2.0 NET, Omni500 LITE świetnie sprawdzają się w środowisku produkcyjnym. Pracują także w biurach architektonicznych, firmach prototypujących oraz na uniwersytetach, co potwierdza szybko powiększające się grono zadowolonych użytkowników maszyn. Nowości, które już w marcu zostaną oficjalnie wprowadzone do sprzedaży to drukarki desktopowe, OmniSTART i Omni200, które sprawią, że zarówno początkujący jak i zaawansowani użytkownicy, będą mogli korzystać z druku 3D w swoich firmach do celów służbowych, ale także w domach, czerpiąc z możliwości jakie daje nam druk 3D.

Więcej informacji: www.omni3d.pl