DZIĘKUJEMY I ZAPRASZAMY W PRZYSZŁYM ROKU: 31.05-3.06.2022!!! 🔥📣🔥📣  

Organizator:

Zautomatyzowany system do bezdotykowej kontroli jakości

27.05.2019 12:00:00

Podziel się

Po raz pierwszy w Polsce, na czerwcowych targach w Poznaniu, polski producent skanerów eviXscan 3D zaprezentuje nowoczesne urządzenie eviXmatic. To zautomatyzowany system przeznaczony do bezdotykowej kontroli jakości.

 

eviXmatic to urządzenie integrujące skaner 3D i stolik obrotowy zaprojektowane tak, by umożliwić przeprowadzenie skanowania 3D obiektów podlegających pomiarowi kontrolnemu przy minimalnym zaangażowaniu operatora.  Efektem finalnym jest raport z kontroli jakości realizowany za pomocą oprogramowania Geomagic Control X, współpracującego z systemem.

– eviXmatic jest odpowiedzią na potrzeby firm z sektora przemysłowego w zakresie precyzyjnych pomiarów wytwarzanych części na linii produkcyjnej  mówi Adam Morawiec, wiceprezes ds. rozwoju biznesu Evatronix SA.
Światowa premiera systemu odbyła się na targach Rapid+ TCT w Detroit w maju 2019.

Zaprojektowany i wyprodukowany przez Evatronix eviXmatic jest przeznaczony do wykonywania powtarzalnych pomiarów w procesie kontroli jakości na linii produkcyjnej, na której wytwarzane są obiekty o złożonych kształtach. Urządzenie wykorzystywać może skanery eviXscan 3D HD Quadro i HD Optima. W razie konieczności, skaner zintegrowany z systemem eviXmatic może zostać odłączony i być używany niezależnie, w innym miejscu.

O eviXscan 3D

eviXscan 3D to marka precyzyjnych optycznych skanerów 3D wykorzystujących technologię światła strukturalnego, zaprojektowanych i dostarczana przez Evatronix SA. Obecnie Evatronix oferuje trzy modele skanerów w ramach linii Heavy Duty (Quadro, Optima i Basic) znajdujących zastosowanie w obszarach inżynierii odwrotnej, bezstykowej kontroli jakości i szybkiego prototypowania.

O Evatronix SA

Evatronix to polska firma świadcząca usługi projektowania, prototypowania i produkcji zleconej urządzeń elektronicznych i systemów Internetu Rzeczy. Firma rozwija i produkuje precyzyjne skanery 3D pod marką eviXscan 3D. Szerokie kompetencje zespołu Evatronix obejmują elektronikę, mechanikę, informatykę, metrologię i opracowywanie algorytmów 3D.

Więcej informacji podczas targów 3D Solutions na stoisku firmy Evatronix: pawilon 5, stoisko 95