DZIĘKUJEMY I ZAPRASZAMY W PRZYSZŁYM ROKU: 31.05-3.06.2022!!! 🔥📣🔥📣  

Organizator:

Złote medale przyznane!

26.04.2019 12:00:00

Podziel się

O tej nagrodzie marzy niejedna firma. Złoty Medal MTP to nie tylko prestiż, ale też wymierne korzyści dla laureatów. Znamy już złoty produkt tegorocznej edycji Targów 3D Solutions. Kto stanie na najwyższym targowym podium?

Aż 95% uczestników konkursu wykorzystuje zdobyte wyróżnienia w swoich działaniach promocyjnych a 55% z nich deklaruje wzrost sprzedaży nagrodzonych produktów. W tej edycji targów ITM Polska przyznano aż 17 Złotych Medali. Sąd konkursowy uhonorował szesnaście produktów  ITM Polska, jeden przypadł wystawcy 3D Solutions.

Za najlpeszy produkt targów 3D Solutions uznano Atomizer ATO LAB firmy 3D Lab sp. z o.o.

3D Lab sp. z o.o. jest producentem laboratoryjnych atomizerów do produkcji proszków metali - ATO LAB. Jest to pierwsze na świecie kompaktowe rozwiązanie do proszkowania metali metodą ultradźwiękową. Urządzenie jest dedykowane potrzebom technologii przyrostowych, izostatycznemu prasowaniu na gorąco oraz tradycyjnej metalurgii proszków. Atomizer ATO LAB znacznie usprawnia proces implementacji nowych proszków metali w druku 3D.

Więcej informacji o złotym produkcie bedzie można uzyskać na stoisku 3D Lab sp. z o.o. w trakcie targów 3D Solutions (Pawilon 6, stoisko 7).

>>Zobacz wszystkich laureatów ITM POLSKA